İngenico Move 5000 Yazarkasa Pos

Seyyar yazarkasaPOS pazarının lideri Ingenico"dan Tetra işletim sistemi ile yepyeni bir tasarım 4G/3G/2G ve ethernet bağlantıları ile geniş iletişim seçeneği Dokunmatik, renkli ve zor koşullara dayanıklı ekran.
Üstün pil performansı ile yoğun saha kullanımına uygun. Restoran, paket servis, saha dağıtım gibi uygulamalarda iş yeri dostu.
Sadece 420 gram ağırlığı ile hafif, küçük ve seyyar kullanıma uygun dizayn.
En yüksek seviye Uluslararası Güvenlik Sertifikalarına (EMV Level 1, 2 ve PCI PTS 5.x) sahip.
Düşmelere, sıcak ve soğuğa dayanıklı.
Taksit ve puan kazandırma özellikleriyle tüm banka uygulamaları hazır.
İstenirse para çekmecesi ile masaüstü kullanım.
Opsiyonel GPS ve opsiyonel barkod okuyucu özellikleri ile konum belirleme, takip ve stok yönetimi sistemlerine uygun.
Halihazırda Ortak POS kullanımına uygun yazılım mimarisi ile tüm banka uygulamaları aynı anda çalısır.
Tübitak ve Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı. Visa PayWave ve Mastercard Paypass sertifikalı ve çok daha fazlası…


Güncel Fiyat İçin Arayınız Tel: 0 462 230 97 95 Cep: 0 554 789 93 88

Dokunmatik Renkli Ekran

Dokunmatik, renkli ve zor koşullara dayanıklı ekran! Yüksek çözünürlüklü kapasitif ekranıyla üst seviye dokunmatik deneyimi, uzun süreli kullanımlarda hassasiyet kaybı olmayacak şekilde tasarlanmış eldiven ile algılama özelliği. Özelleştirilebilir kısım tuşları (Tekel, Gıda vb.) ile kullanım kolaylığı.

Kesintisiz Haberleşme

4G/ 3G/ 2G geçişli geniş iletişim seçeneği. Alternatif olarak işyerinizdeki ethernet hattı ile haberleşme imkanı. Geliştirilmiş iletişim ve şarj ünitesi ve opsiyonel para çekmecesi ile masaüstü kullanıma uygun.

Tüm Ödeme Türleri Bir Arada

Manyetik, akıllı, temassız kart, NFC, EMV Chip&Pin, nakit ödeme ve QR ile ödeme gibi alternatif ödeme türleri desteği. Tüm bankaların puan kazanma, kullandırma dahil ortak POS kullanımına uygun.

En Yüksek Seviye Güvenlik Standardı

Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) onaylı Ingenico Move/5000 F YazarkasaPOS, en yüksek seviye Uluslararası Güvenlik Sertifikaları (EMV Level 1, 2 ve PCI PTS 5.x) ile iş yerleri ve tüketiciler için güvenle işlem yapma imkanı. TÜBITAK kriterlerine uygun güvenli haberleşme sayesinde, banka ve GİB ile güvenli veri iletimi. Elektronik ve mekanik mühür ile güvenli alanlara yetkisiz erişimi engeli.

Hafif, Küçük, Ergonomik Tasarım

Sadece 420 gram ağırlığı ile benzerlerine göre oldukça hafif. İdeal boyutu ve ergonomisi ile kolay kavranır ve rahatça tasınır. Renkli dokunmatik ekranı, büyük tuşları, sanal klavyesi ile tam anlamıyla seyyar kullanıma uygun dizayn.

Dayanıklı

Türkiye"nin her yerinde sıcak soğuk demeden çalışır. Dayanıklı dokunmatik ekranında kullanıma bağlı hassasiyet kaybı oluşmaz.

Hızlı ve Uzun Ömürlü

Saniyede 30 satır yazabilen termal yazıcısı ile benzerlerinden çok daha hızlı. Uzun ömürlü özel pili sayesinde seyyar kullanıma uygun, yoğun günlerde bile yarı yolda bırakmaz. 3 milyon satır hafıza kapasiteli elektronik kayıt ünitesi ile uzun ömürlü.

Opsiyonel GPS ve Opsiyonel Barkod Okuyucu

Opsiyonel olarak entegre GPS özelliği ile konum belirleme ve takip sistemlerine uygun. Opsiyonel barkod okuyucu entegre modeli ile stok yönetimi projelerinde konumlandırılır.

İletişim ve Şarj Ünitesi

Geliştirilmiş tasarımıyla kablo takılıp çıkarılmasına son veren iletişim ve şarj ünitesi ile kolay kullanım. Para çekmecesi portu ile masaüstünde de rahatlıkla kullanılabilir. Ethernet bağlantısı ile internet üzerinden iletişim imkanı.

Ek Gelir Fırsatı

Ingenico"nun işyerine özgü sektörel uygulamalarının yanı sıra kontör satışı, fatura ödeme gibi uygulamalarıyla ek kazanç imkanı.

Teknik Servis Desteği

Geniş servis ağı ile kurulum, bakım-onarım ve arıza konularında uzman desteği.

Sizi aramamızı istermisiniz ?